MSI Polska Sp. z o.o.


"Współpracowaliśmy z Galactic Desk przy projekcie, który zakończył się sukcesem. Współpracę z Galactic Desk cechowała dyspozycyjność, świetny kontakt oraz wywiązywanie się z wszystkich umówionych terminów. MSI Polska serdecznie poleca Galactic Desk jako partnera biznesowego." 

Krystian "Radowity" Nguyen 


"Wielka swoboda w graniu. Biurko nie jest ani za wysokie, ani za niskie. Możliwość podłączenia dwóch, a nawet trzech monitorów! Ledy bardzo dobrze działają dodając klimatu przy wieczornym graniu. Super produkt. Polecam, Radowity"
Krzysztof "LEESOO" Lisowik 


„Pełen komfort. Idealne do długiej pracy oraz do jeszcze dłuższych sesji gamingowej. Dzięki ukrytym portom USB i kontaktom w biurku nie musimy przerywać aktualnej czynności, gdyż mamy wszystko pod ręką. Piękne biurko. Zapraszam i polecam, LEESOO."Oskar P. 


"Biurka są bardzo wytrzymałe Galactic Desk widać ze idą w jakoś a nie w ilość jak inni sprzedawcy biurek. Bardzo serdecznie mogę polecić biurka od Galactic Desk sam sposób pakowania ich żeby dostarczyć klienta jest fascynujący odrazu widać ze wkładają w to serce , mam owe biurko od nich i jestem w 100% zadowolony z zakupu pozdrawiam !"

Arkadiusz K.


"Najlepsze biurka gamingowe i nie tylko super jakość dobra cena profesjonalne podejście do klienta"

Kacper S. 


"Jestem posiadaczem biurka  od ponad tygodnia. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to solidne, jak i rewelacyjnie komponujące się biurko, dzięki któremu poczułem komfort oraz w pełni skomponowałem moje stanowisko. Szczerze polecam"